Taksim Demirdöküm Servisi

Taksim Demirdöküm Servisi Hizmet Bilgileri

Kullanmış olduğunuz Demirdöküm markalı yoğuşmalı yada hermetik kombi modellerinizde yaşamış olduğunu tüm kombi sorunlarını acil bir şekilde çözüme ulaştırmak için bizlerden yardım alabilirsiniz. Firmamız özel teknik servis olarak hizmette bulunmaktayız ve bu hizmetlerimiz sadece garantisi tükenen cihazların arıza onarımlarını yapmaktayız.

Kombi Bakımı Faydaları Nelerdir ?

Kombi bakımlarının yapılması cihazlarınızın en başta daha uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır cihazlardaki temizlik ve gerekli bakımların yapılması cihazlarda karşılaşmış olduğunuz arızaların daha oluşmadan çözümlenmesini sağlamaktadır.

Kombi Petek Temizliğinin Faydaları Nelerdir ?

Peteklerin temizlikleri yapılmadığı takdirde ısınma daha az olur ve daha fazla bir enerji hazlanır buda size yüklü faturalar olarak geri dönmektedir bu açıdan her 2-3 senede 1 kez petek temizliği yaptırmanızda fayda bulunmaktadır.

 

Firmamız aşağıdaki işlemleri yapmaktadır.

  • Taksim Demirdöküm Kombi Bakım Hizmeti
  • Taksim Demirdöküm Kombi Petek Temizliği
  • Taksim Demirdöküm Kombi Parça Değişimi
  • Taksim Demirdöküm Kombi Kart Tamiri
  • Taksim Demirdöküm Kombi Arıza Servisi
  • Taksim Demirdöküm Kombi Parçacı

Hizmetlerimiz aynı gün içinde yapılmakta ve yapılan tüm işlemler size resmi formlarımız ile bilgilendirme yapmaktayız.Bizlere ulaşmak için İletişim sayfamızdan yada hemen aşağıdaki çağrı merkezi numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

TaksimDemirdöküm Kombi Servis Numarası
0212 235 51 18
0546 238 72 25

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritasına hemen aşağıda ulaşabilirsiniz.