Kilyos Demirdöküm Servisi

Kilyos Demirdöküm Servisi Hizmetlerimiz

Kilyos ve yakın bölgelerinin arıza onarım ve bakım servisi hizmetinde bulunan firmamızdan aynı gün içinde hizmet talep edebilirsiniz firmamız teknik servislerini öğleden önce ve öğleden sonra diye ikiye ayırmaktadır öğleden önce servis hizmeti almak için bir gün öncesinde bizlere ulaşırsanız daha hızlı servis alırsınız gün içinde alınan servislerimiz öğleden sorna yapılmaktadır.

Şirketimiz Demirdöküm kombilerinizin sorunlarını kısa zaman içerisinde gidermekte ve bu giderimler hakkında sizlere bilgisi sunulmaktadır.

Firmamız Demirdöküm kombilerinizdeki ısıtma, sıcak su ve genel arızalarının tamirlerini uzman ekiplerinizce kısa zamanda tamirlerini yapmaktayız hizmetlerimizden bir kısmını hemen aşağıda bulabilirsiniz.

  • Kilyos Demirdöküm Kombi Bakımı
  • Kilyos Demirdöküm Kombi Tamir Servisi
  • Kilyos Demirdöküm Kombi Arıza Servisi
  • Kilyos Demirdöküm Kombi Petek Temizliği
  • Kilyos Demirdöküm Kombi Kart Tamiri
  • Kilyos Demirdöküm Kombi Yedek Parça Hizmeti

Hizmet Şeklimiz

Firma çalışanlarımız öncelikle arızalı cihazın detaylı bir şekilde incelemesini yapmakta ve sonrasında  tespit edilen arızalar sizlere yazılı ve sözlü olarak sizlere bilgisi verilmektedir. Hizmetlerimizde değişim yapılan sıfır ve orjinal parçalara  1 sene firma garanti verilmektedir.

Servis hizmetimize ulaşmak için bizlere aşağıdaki iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.

Kilyos Demirdöküm Servis Numarası
0212 235 23 30
0212 235 51 18
0546 238 72 25

Serviste bulunduğumuz bölgenin haritası hemen aşağıdadır.