Halıcıoğlu Demirdöküm Servisi

Halıcıoğlu Demirdöküm Servisi Hizmetlerimiz

Halıcıoğlunun en eski ve güvenilir servisi olarak tam 11 yıldır sizlere güvenilir Demirdöküm servisi hizmetinde bulunmaktayız bu servislerimiz esnasında karşılaştığımız tüm arızalar ile sizleri önceden bilgilendirmekte ve sizin onayınız sonrasında cihazlarınızın arızalarının onarımlarını yapmaktayız dilerseniz arızabedelini öğrendikten sonra cihazın yapılmasından vazgeçebilirsiniz bu gibi durumlarda  firmamız sadece servis ücretini alıp servis işlemini iptal etmektedir. Firmamız özel servis olarak hizmette bulunmakta ve sadece garantisi tükenen ürünlerin arızalarının onarımlarını yapmaktadır.

Firmamız Demirdöküm kombilerinizdeki ısıtma, sıcak su ve genel arızalarının tamirlerini uzman ekiplerinizce kısa zamanda tamirlerini yapmaktayız hizmetlerimizden bir kısmını hemen aşağıda bulabilirsiniz.

  • Halıcıoğlu Demirdöküm Kombi Bakımı
  • Halıcıoğlu Demirdöküm Kombi Tamir Servisi
  • Halıcıoğlu Demirdöküm Kombi Arıza Servisi
  • Halıcıoğlu Demirdöküm Kombi Petek Temizliği
  • Halıcıoğlu Demirdöküm Kombi Kart Tamiri
  • Halıcıoğlu Demirdöküm Kombi Yedek Parça Hizmeti

Hizmet Şeklimiz

Firma çalışanlarımız öncelikle arızalı cihazın detaylı bir şekilde incelemesini yapmakta ve sonrasında  tespit edilen arızalar sizlere yazılı ve sözlü olarak sizlere bilgisi verilmektedir. Hizmetlerimizde değişim yapılan sıfır ve orjinal parçalara  1 sene firma garanti verilmektedir.

Servis hizmetimize ulaşmak için bizlere aşağıdaki iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.

Halıcıoğlu Demirdöküm Servis Numarası
0212 235 23 30
0212 235 51 18
0546 238 72 25

Serviste bulunduğumuz bölgenin haritası hemen aşağıdadır.