Gültepe Baymak Klima Servisi

Gültepe Baymak Klima Servis Hizmetleri

Gültepe ve yakın bölgelerine teknik destek hizmetini veren firmamız ürünlerinizdeki tüm sorunları ve arızaları en kısa zamanda tamir ederek sizlere ne güvenilir ve kaliteli teknik servis hizmetini sunmaktadır. Bu arıza onarımlarının hemen hemen tamamına yakınını yerinde tamir etmekteyiz fakat bazı arızaların yerinde tamir imkanı bulunmaktadır bu gibi durumlarda cihazınız atölyemize alınarak tamir edilmektedir.

Firmamız özel Teknik Servis olarak Gültepenin tüm mahallelerine hizmette bulunmaktadır sadece garantisi tükenen cihazların arıza onarımlarını yapan firmamız eğer cihazınızın garantisi devam ediyorsa sizin en kısa zamanda Gültepe Baymak Yetkili Servis’ine ulaşmanızı tasviye etmektedir.

Cihazlarınızın aynı zamanda söküm ve montaj hizmetinde’de bulunan firmamızdan söküm ve montaj hizmetimiz için fiyat bilgisini bu sayfamızdan alabilirsiniz.

Hizmetlerimiz dahilinde klimalarınızın sökümleri, montajları ve parça değişimleri yapılmaktadır bu hizmetler aynı gün acil Baymak Servisi olarak hizmet verilmektedir.

Siz servis kaydı oluşturduğunuzda size en yakın mobil aracımız yönlendirilmekte ve size en kısa zamanda ulaşılmaktadır.

Hizmetlerimizin bir kısmını hemen aşağıda bulabilirsiniz.

  • Gültepe Baymak Klima Servisi
  • Gültepe Baymak Klima Arıza Servisi
  • Gültepe Baymak Klima Gaz Sarjı
  • Gültepe Baymak Klima Söküm Montaj
  • Gültepe Baymak Klima İkinci El
  • Gültepe Baymak Bakım Servisi

Hizmetlerimizden yararlanmak için bizlere aşağıdaki servis çağrı numaralarından ulaşabilirsiniz.

Gültepe Baymak Klima Servis Numarası
0212 235 51 18
0546 238 72 25