Çeliktepe Eca Kombi Servisi

Çeliktepe Eca Kombi Servisi Hizmetlerimiz

Çeliktepenin güvenilir Teknik Servisi olarak ürünlerinizdeki tüm sorunları en kısa zamanda uzman ekiplerimizce yerinde tamir etmekte ve bu tamirlerinden hemen sonrasında size yapılan tüm işlemler hakkında bilgilendirme yapmaktayız. Arızaların tamirlerinden öncede cihazınızın arıza tespiti yapılmaktadır ve sizin onayınız ile tamirler yapılarak değişim yapılan sıfır parçalara 1 sene firma garantisinde bulunmaktayız.

Kombilerin bakımsız olması durumunda standart bazı arızalar ile karşılaşmanız mümkündür örnek vermek gerekirse barın düşmesi elektrotların ateşlememesi, alttan su akıtma gibi bu tür arızalar ile karşılaşmamak için yıllık kombi bakımlarınızı muhakkak yaptırmanız gerekmektedir.

Eca kombilerinizde en çok görülen arıza kodları EA ve E9 arızalarıdır bu tür arızalar ya cihazınız ateşleme yapmaz yada gaz almıyor anlamına gelmektedir bunun haricinde kombinizin bar basınç ayarını ara ara kontrol etmenizde fayda bulunmaktadır eğer bar basınıc 2’nin üstlerinde ise örnek 3 yada 3,5 gibi bir oranda ise kombinizin suyunu azaltmanız gerekmektedir zira daha ileri gittiğinde emniyet elemanları devreye girmekte ve cihazın alt ventil kısmından su akıtma yapmaktadır.

Firmamız kombi cihazlarınızda aşağıda hizmetleri vermektedir.

  • Çeliktepe Eca Kombi Bakım Servisi
  • Çeliktepe Eca Kombi Tamir Servisi
  • Çeliktepe Eca Kombi Arıza Servisi
  • Çeliktepe Eca Kombi Yedek Parça 
  • Çeliktepe Eca Kombi Petek Temizleme 
  • Çeliktepe Eca Kombi Teknik Servis

Kombilerinizdeki arızaların giderimlerinde 11 Yılın vermiş olduğu tecrübe ile sizlere kaliteli ve güvenilir servis hizmetinde bulunmaktadır. Bizlere hemen aşağıdaki iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.

Çeliktepe Eca Servis Numarası
0212 235 51 18
0546 238 72 25

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritadaki konumu hemen aşağıdadır.