Çağlayan Kombi Servisi

Çağlayan Kombi Servis Hizmetlerimiz

Kombi arızalarınızda ve bakımlarında servis hizmeti veren Teknik Servis firmamız Çağlayan ve civarındaki tüm bölgelere Kombi Bakımı, Kombi Arıza, Kombi Parça Değişimi ve Kombi Petek Temizliği hizmetini vermektedir. Firmamız özel teknik servis olarak hizmette bulunmakta ve sadece garantisi tükenmiş kombi ürünlerinizin arızalarının tamirlerini yapmaktayız.

Kombi cihazlarınızın bakımlarınıda yapan firmamız bu bakımların yılda 1 kez yapılmasını önermektedir zira bu bakımlar sayesinde hem daha az arıza yapan kombilere hemde daha tasarruflu kombilere sahip olabilirsiniz.

Firmamızın vermiş olduğu hizmetlerde parça değişimlerine ve işçiliğimize 1 yıl firma garantisi vermekteyiz.Hizmetlerimizden bazılarını hemen aşağıda bulabilirsiniz.

  • Çağlayan Kombi Bakımı
  • Çağlayan Kombi Tamir Servisi
  • Çağlayan Kombi Arıza Servisi
  • Çağlayan Kombi Petek Temizliği
  • Çağlayan Kombi Kart Tamiri
  • Çağlayan Kombi Söküm ve Montaj

Çağlayan Kombi Bakımı

Kombi ürünlerinizin tozlanması ve oksitlenmesini engellemek için yılda en az 1 kez bakım yaptırmanız gereklidir bu bakım esnasında cihazın içi temizlenir ve oksitlerden arındırılı ayrıca filtre temizliği yapılarak kombinin en iyi şekilde performanslı bir şekilde çalışması sağlanır. Kombi bakımı sayesinde daha tasarruflu bir ısınma sağlayabilirsiniz.

Çağlayan Kombi Petek Temizliği

Peteklerinizin ısıtmama sorunu genelde peteklerinizin içlerinin kirli su yada balçık haline gelmiş yada tortulaşmalar yüzünden meydana gelmektedir bu gibi bir durumda peteğin alt kısımlarında sıcak su dolaşmaz ve ısınmadan sadece yarı petekle yararlanabilirsiniz dolayısıyla buda kombinizin derecesini yükseltmeniz gerekmektedir. Bu yükseltme yüzünden kombiniz aşırı bir şekilde enerji harcar ve buda faturalarda yüksek fiyatlar ile karşılaşmanıza neden olmaktadır. Bu gibi sorunlar ile karşılaşmamak için kombi peteklerinizin 2-3 senede 1 kez temizlenmesi gerekmektedir.

Kombi hizmetlerimizden yararlanmak için bizlere aşağıdaki iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.

Çağlayan Kombi Servis Numarası
0212 235 51 18
0546 238 72 25

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritası.