Teknik Arıza Servisi Klima Kombi ve Beyaz Eşya Servisi

Beyaz Eşya Servisi

Beyaz Eşya Servis Hizmetlerimiz

Gün içerisinde kullandığımız ve dayanıklı ev eşyalarının genel ismi olarak Beyaz Eşya denilmektedir. Firmamız bu beyaz eşya ürünlerinizdegerek sizden gerekse çevre etkenlerden oluşan tüm arızaları ve teknik sorunları hemen yerinde tamir etmekte ve sizlerin kapı kapı usta arama derdinden kurtarmaktadır.

Genel olarak cihazlarınızın arızaları tam olarak şundan kaynaklanıyor diyemeyiz çünkü aynı arızaya birkaç farklı neden olabilmektedir o açıdan servis ekiplerimiz arızanın olduğu yere geldiklerinde arızanın tespiti yapılmaktadır. Arıza tespitinden sonra cihazın tüm sorunları (Göründüğü kadarıyla) sizlere bilgisi verilmektedir. Bazı durumlarda arıza komplike oluşma ihtimali vardır bir sorun tespit edildiğinde diğer bir sorun bu arıza nedeni ile gölgede kalkmaktadır ve bu arızanın yapılmasından sonra diğer arıza ile karşılaşılmaktadır bu nadirende olsa başımıza gelmektedir.
Örnek vermek gerekirse bir Çamaşır Makinesi Kazanı rulman değişiminde kazanın iç kısmındaki hatalar göze çarpmaz rulman tamir edildikten sonra kazan içi sorun ile karşılaşılabilinir yada kazan çalışmadığı için rulmandan sorun algılanabilir daha sonrasında motor arızası yada elektronik kart arızası oluşabilmektedir.

Hizmet verdiğimiz beyaz eşya ürünlerini hemen aşağıda bulabilirsiniz.

  • Buzdolabı & Nofrost Derin Dondurucular
  • Çamaşır Makinesi Servisi
  • Bulaşık Makinesi Servisi
  • Kurutma Makinesi Servisi
  • Fırın, Ocak Servisi
  • Elektrikli Süpürge Servisi
  • Su Sebili Servisi
  • Televizyon & Lcd Servisi
  • Doğalgaz Soba Servisi

 

Cihazların tüm arızalarında uzman ekiplerimiz ile servis hizmeti vermekteyiz. Özel teknik servis olduğumuzda tüm markalara hizmetimi bulunmaktadır hizmet verdiğimiz markalar hemen aşağıdadır.

Arçelik Beyaz Eşya Servisi
Bosch Beyaz Eşya Servisi
Beko Beyaz Eşya Servisi
Siemens Beyaz Eşya Servisi
Vestel Beyaz Eşya Servisi
Samsung Beyaz Eşya Servisi
Miele Beyaz Eşya Servisi
Regal Beyaz Eşya Servisi
Ariston Beyaz Eşya Servisi
Altus Beyaz Eşya Servisi
Profilo Beyaz Eşya Servisi
İndesit Beyaz Eşya Servisi
Aeg Beyaz Eşya Servisi
Fakir Beyaz Eşya Servisi
Auer Beyaz Eşya Servisi
Simfer Beyaz Eşya Servisi
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com