Osmanbey Arçelik Arıza Servisi

Osmanbey Arçelik Arıza Servisi Hizmeti

Osmanbey’ın güvenilir arıza onarım ve bakım servisi olarak cihazlarınızdaki tüm sorunları kısa zaman içerisinde tamir ederek sizlere en hızlı ve kaliteli Teknik Servis hizmetini vermekteyiz. Firmamız Arçelik markasının özel teknik servis hizmetini vermekte ve sadece garantisi tükenen cihazlarınızın arızalarının onarımları yapılmaktadır.

Firmamız tüm beyaz eşya ürünlerinizin arızalarının tamirini yaptırabilirsiniz firmamızın çalışma şekli cihazların yerinde onarımlarıdır fakat bazı arızaların tamiri yerinde yapılamamaktadır bu gibi durumlarda cihazlarınız özenli bir şekilde atölyemize alınmakta ve daha sonrasında cihazın tamiri yapılmaktadır.

Yaptığımız işçiliğe ve takmış olduğumuz sıfır parçalara 1 sene firma garantisi vermekteyiz. Hizmetlerimizden bir kısmını hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Osmanbey Arçelik Klima Arıza Servisi

Arçelik markalı klimalarınızın  bakım, arıza ve parça değişimlerini yapan firmamız klimalarınızın yıllık periyodik bakımları ile söküm ve montaj hizmetini vermekteyiz. Klimalarınızın tüm modellerinin sökümleri aynı gün içinde yapılmaktadır ve belirlemiş olduğunuz yere montajları yapılmaktadır. Söküm montaj işlemlerinden sonra işçiliğimize 1 yıl firma garanti vermekteyiz.

Osmanbey Arçelik Kombi Arıza Servisi 

Osmanbey’ın güvenilir kombi servisi hizmetlerini yaklık 10 yıldır sürdürmektedir. Kombi bakımları, kombilerin petek temizliği ve tüm arızaları aynı gün içinde yerinde servis hizmeti vererek tamir etmekteyiz. Tamirlerimiz’de değişim yaptığımız kombi parçalarına 1 yıl firma garantisi vermekteyiz.

  • Osmanbey Arçelik Buzdolabı Arıza Servisi
  • Osmanbey Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi
  • Osmanbey Arçelik Bulaşık Makinesi Arıza Servisi
  • Osmanbey Arçelik Fırın – Ocak Servisi
  • Osmanbey Arçelik Süpürge Arıza Servisi
  • Osmanbey Arçelik Teknik Servisi

Hizmetlerimizden yardım almak ve Teknik Servis hizmeti çağırmak için bizlere aşağıdaki iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.

Osmanbey Arçelik Arıza Servis Numarası
0212 235 51 18
0546 238 72 25

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritası hemen aşağıdadır.