Mecidiyeköy Kombi Servisi

Mecidiyeköy Kombi Servis Hizmetimiz

Mecidiyeköy kombi servisi olarak sizler her daim en hızlı ve kaliteli Teknik Servis hizmetinde bulunulmaktadır. Firmamız kombi arızalarının tamirinde yaklaşık 10 yıllık bir geçmişin verdiği tecrübe ile siz değerli kombi kullanıcılarının tüm kombi ürünlerindeki arıza onarımı ve bakımlarını en kısa zamanda yapmaktayız.

Genel olarak kombi ürünlerinizdeki ısıtma ve sıcak arızaları, kombi bakımları ve petek temizliği işlemlerini yapmaktayız. Firmamız arıza onarımlarında sıfır parçalara 1 sene firma garantisi tarafımızdan bulunmaktadır.

Vermiş olduğu hizmetlerimizin bir kısmını hemen aşağıda bulabilirsiniz.

  • Mecidiyeköy Kombi Bakımı
  • Mecidiyeköy Kombi Petek Temizleme
  • Mecidiyeköy Kombi Arıza Servisi
  • Mecidiyeköy Kombi Teknik Servisi
  • Mecidiyeköy Kombi Parça Değişimi
  • Mecidiyeköy Kombi Kart Tamiri

Mecidiyeköy Kombi Bakımı 

Kombi bakımlarında yapılan işlem kombinin arızanın giderilmesi anlamına gelmektedir örnek vermek gerekiyorsa kombinizin altından su akıtma arızası oluşmuşsa kombinin bakımının yapılması cihazın su akıtmasını tamiri anlamına gelmez eğer su akıtma işlemi oluşmuşsa kombinin ventilinin değişmesi gerekmektedir öncelikle ventilin değişmesi işlemi yani arıza onarımı yapılır daha sonrasında kombinin bakımını yaptırabilirsiniz. Kombinizin bakımını senede 1 kez yaptırmanız yeterlidir bu sayede hem arıza oluşumunun önüne geçmiş olursunuz hemde performans olarak kombiniz daha iyi çalışmaktadır.

Mecidiyeköy Kombi Petek Temizleme

Peteklerin temizlenmesi işleminde ise radyatörlerin içindeki tıkanıklığın açılması anlamına gelmektedir ve bu işlem iki türlü yapılmaktadır Manuel ve Makinei firmamız profosyonel işlemler yaptığından dolayı manuelden daha sağlıklı olan Makineli Petek Temizleme işlemi yapılmaktadır. Bu işlem sonrasında petekleriniz olduğundan daha iyi ısıtma işlemi yapılmaktadır.

Firmamızdan hizmet almak için bizlere aşağıdaki iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.

Mecidiyeköy Kombi Servis Numarası
0212 235 51 18
0546 238 72 25

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritası.