Hasköy Demirdöküm Servisi

Hasköy Demirdöküm Servisi Hizmet Bilgileri

Hasköy Demirdöküm Teknik servisi olarak Demirdöküm ısıtma sistemlerinde yaşamış olduğunuz tüm sorunları kısa zaman içerisinde tamir ederek sizlere en güvenilir arıza onarım servisi hizmetinde bulunmaktadır. Yaşadığınız demirdöküm kombi sorunları uzman ekiplerimizce en kısa zamanda tamirlerini yaparak cihazlarınızın tekrar kullanımını sağlamaktayız.

Kombi Bakımı Faydaları Nelerdir ?

Bakımlı kombiler ödemiş olduğunuz faturalara birebir olarak yansımaktadır. Ayrıca her daim temiz kombiler daha az sorun çıkaran kombilerdir bu açıdan firmamız kombilerinizin bakımlarını muhakkak yaptırmanızı tavsiye etmekteyiz.

Kombi Petek Temizliğinin Faydaları Nelerdir ?

Peteklerin temizlikleri yapılmadığı takdirde ısınma daha az olur ve daha fazla bir enerji hazlanır buda size yüklü faturalar olarak geri dönmektedir bu açıdan her 2-3 senede 1 kez petek temizliği yaptırmanızda fayda bulunmaktadır.

 

Firmamız aşağıdaki işlemleri yapmaktadır.

  • Hasköy Demirdöküm Kombi Bakım Hizmeti
  • Hasköy Demirdöküm Kombi Petek Temizliği
  • Hasköy Demirdöküm Kombi Parça Değişimi
  • Hasköy Demirdöküm Kombi Kart Tamiri
  • Hasköy Demirdöküm Kombi Arıza Servisi
  • Hasköy Demirdöküm Kombi Parçacı

Hizmetlerimiz aynı gün içinde yapılmakta ve yapılan tüm işlemler size resmi formlarımız ile bilgilendirme yapmaktayız.Bizlere ulaşmak için İletişim sayfamızdan yada hemen aşağıdaki çağrı merkezi numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

HasköyDemirdöküm Kombi Servis Numarası
0212 235 51 18
0546 238 72 25

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritasına hemen aşağıda ulaşabilirsiniz.