Gültepe Eca Kombi Servisi

Gültepe Eca Kombi Servisi Hizmetlerimiz

Gültepenin güvenilir Teknik Servisi olarak arızalanan Eca markalı kombilerinizin tüm sorunlarını kısa zaman içerisinde tamir etmekte ve bu tamirlerinden sonra sizlere en güvenilir arıza onarım ve bakım servisi hizmetinde bulunmaktadır, cihazlarınızdaki tüm arızalar konusunda profosyonel ekiplerimiz ile yerinde tamir ve bakım servisi hizmetinde bulunmaktadır.

Eca kombilerinizde en çok görülen arıza kodları EA ve E9 arızalarıdır bu tür arızalar ya cihazınız ateşleme yapmaz yada gaz almıyor anlamına gelmektedir bunun haricinde kombinizin bar basınç ayarını ara ara kontrol etmenizde fayda bulunmaktadır eğer bar basınıc 2’nin üstlerinde ise örnek 3 yada 3,5 gibi bir oranda ise kombinizin suyunu azaltmanız gerekmektedir zira daha ileri gittiğinde emniyet elemanları devreye girmekte ve cihazın alt ventil kısmından su akıtma yapmaktadır.

Firmamız kombi cihazlarınızda aşağıda hizmetleri vermektedir.

  • Gültepe Eca Kombi Bakım Servisi
  • Gültepe Eca Kombi Tamir Servisi
  • Gültepe Eca Kombi Arıza Servisi
  • Gültepe Eca Kombi Yedek Parça 
  • Gültepe Eca Kombi Petek Temizleme 
  • Gültepe Eca Kombi Teknik Servis

Kombilerinizdeki arızaların giderimlerinde 11 Yılın vermiş olduğu tecrübe ile sizlere kaliteli ve güvenilir servis hizmetinde bulunmaktadır. Bizlere hemen aşağıdaki iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.

Gültepe Eca Servis Numarası
0212 235 51 18
0546 238 72 25

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritadaki konumu hemen aşağıdadır.