Göktürk Demirdöküm Servisi

Göktürk Demirdöküm Servisi Hizmet Bilgileri

Göktürk’ün güvenilir arıza onarım bakım servisi olarak hizmetlerimizden aynı gün içinde yardım talep edebilirsiniz. Arızalanan cihazlarınızın tüm sorunları uzman ekiplerimizce kısa zaman içinde tamir etmekteyiz. Kombilerinizdeki tüm sorunlar tamirleri yapılarak sizlere arızaları onarılmış olarak teslim edilmektedir. Firmamız cihazlarınızın tüm sorunlarını yerinde tamir edilmektedir.

Kombi Bakımı Faydaları Nelerdir ?

Kombi bakımlarının yapılması cihazlarınızın en başta daha uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır cihazlardaki temizlik ve gerekli bakımların yapılması cihazlarda karşılaşmış olduğunuz arızaların daha oluşmadan çözümlenmesini sağlamaktadır.

Kombi Petek Temizliğinin Faydaları Nelerdir ?

Peteklerin temizlikleri yapılmadığı takdirde ısınma daha az olur ve daha fazla bir enerji hazlanır buda size yüklü faturalar olarak geri dönmektedir bu açıdan her 2-3 senede 1 kez petek temizliği yaptırmanızda fayda bulunmaktadır.

 

Firmamız aşağıdaki işlemleri yapmaktadır.

  • Göktürk Demirdöküm Kombi Bakım Hizmeti
  • Göktürk Demirdöküm Kombi Petek Temizliği
  • Göktürk Demirdöküm Kombi Parça Değişimi
  • Göktürk Demirdöküm Kombi Kart Tamiri
  • Göktürk Demirdöküm Kombi Arıza Servisi
  • Göktürk Demirdöküm Kombi Parçacı

Hizmetlerimiz aynı gün içinde yapılmakta ve yapılan tüm işlemler size resmi formlarımız ile bilgilendirme yapmaktayız.Bizlere ulaşmak için İletişim sayfamızdan yada hemen aşağıdaki çağrı merkezi numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

GöktürkDemirdöküm Kombi Servis Numarası
0212 235 51 18
0546 238 72 25

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritasına hemen aşağıda ulaşabilirsiniz.