Demirciköy Demirdöküm Servisi

Demirciköy Demirdöküm Servisi Hizmetlerimiz

Evinizde işyerinizde yada ofisinizde kullanmş olduğunuz Demirdöküm markalı kombilerinizde çıkan sorunların hemen hemen tamamını aynı gün içinde yerinde tamir hizmetinde bulunan firmamız arızaların tamirlerinden sonra sizlere değişim yapılan sıfır orjinal parçala 1 sene firma garantisinde bulunmaktadır. Bu garanti süresince cihazlarınızda değişim yaptığımız parçadan kaynaklanan arızalarda ücresiz olarak hizmet vermekteyiz.

Aynı zamanda Kombilerinizdeki yıllık bakımları ve petek temizliği gibi hizmetleride veren firmamızdan aynı gün içinde hizmet alabilmek için bizlere gerek iletişim numaralarımzıdan gerekse whatsapp yardım hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Firmamız Demirdöküm kombilerinizdeki ısıtma, sıcak su ve genel arızalarının tamirlerini uzman ekiplerinizce kısa zamanda tamirlerini yapmaktayız hizmetlerimizden bir kısmını hemen aşağıda bulabilirsiniz.

  • Demirciköy Demirdöküm Kombi Bakımı
  • Demirciköy Demirdöküm Kombi Tamir Servisi
  • Demirciköy Demirdöküm Kombi Arıza Servisi
  • Demirciköy Demirdöküm Kombi Petek Temizliği
  • Demirciköy Demirdöküm Kombi Kart Tamiri
  • Demirciköy Demirdöküm Kombi Yedek Parça Hizmeti

Hizmet Şeklimiz

Firma çalışanlarımız öncelikle arızalı cihazın detaylı bir şekilde incelemesini yapmakta ve sonrasında  tespit edilen arızalar sizlere yazılı ve sözlü olarak sizlere bilgisi verilmektedir. Hizmetlerimizde değişim yapılan sıfır ve orjinal parçalara  1 sene firma garanti verilmektedir.

Servis hizmetimize ulaşmak için bizlere aşağıdaki iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.

Demirciköy Demirdöküm Servis Numarası
0212 235 23 30
0212 235 51 18
Whatsapp Yardım Hattı : 0546 238 72 25

Serviste bulunduğumuz bölgenin haritası hemen aşağıdadır.